Money GifDİMES Logosu
MONEYFEST Logo

Kurallar

Birlikte Moneyfestliyoruz!
 1. 1
  Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okumakla mükelleftir ve ancak kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Kampanyaya katılan kişiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır. Aşağıda sıralanan koşulları sağlamayan paylaşımlar kapsamında DİMES’in hiçbir sorumluluğu doğmayacak olup katılımcı da proje kapsamında herhangi bir hak kazanmış sayılmayacaktır. DİMES’in, burada belirtilen kurallara uyulmaması nedeniyle uğrayacağı her türlü doğrudan, dolaylı, maddi ve manevi zararını (itibar zedelenmesi, satışlarında yaşanan düşüş vb.) ilgili katılımcıdan tazmin etme hakkı saklıdır.
 2. 2
  Projeye katılım 18 yaş ve üzeri ile sınırlıdır.
 3. 3
  Projeye katılım Türkiye’de yaşayan TC vatandaşları ile sınırlıdır.
 4. 4
  DİMES çalışanları ve DİMES çalışanlarının birinci dereceden yakınları katılamaz.
 5. 5
  Projeye katılım 13 Kasım - 13 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu tarih aralığında, ilgili platformlar (12. Maddeyi inceleyiniz) üzerinden paylaşılan içeriklerin linkinin dimesclub.com’a yüklenmesi gerekmektedir.
 6. 6
  Bu projemizde 1.000 kişi ile çalışılacaktır. Onaylanan her bir işbirliği karşılığında 333 TL kazanılacaktır. Proje bitiş tarihinden önce 1.000 içeriğe ulaşılması durumunda bu projemiz sonlandırılacaktır.
 7. 7
  Projeye katılım ve işbirliği için üretilen içeriklerin aktif olarak kullanılan gerçek hesaplardan paylaşılması gerekmektedir. Paylaşılan içeriklerin gerçek hesaplardan paylaşılmamış olması (yumurta hesapların kullanımı) durumunda projeye katılım onaylanmayacaktır. Bunun belirlenmesi için DİMES ekibi kişinin profilinizdeki eski paylaşımlara, takipçileri ile etkileşimlerin gerçekçiliğine, fotoğrafların gerçekçiliğine, takipçi ve takip edilen sayısına vb. bakarak kanaat oluşturacaktır.
 8. 8
  Profilinizin gizli olması durumunda içeriğiniz onaylanmayacaktır.
 9. 9
  Her katılımcı, sadece kendi bilgileriyle bir hesap açabilir ve proje sürecinde yalnızca bu hesap üzerinden içerik yükleyebilir. Birden fazla hesap açmak kesinlikle yasaktır ve tespit edilmesi durumunda ilgili hesaplar diskalifiye edilecektir. Her katılımcı sadece bir kez kazanma hakkına sahiptir.
 10. 10
  Üyelik oluşturulurken Üyelik ve İçerik Üreticisi Sözleşmesi kabul edilmelidir. Üyelik ve İçerik Üreticisi Sözleşmesini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
 11. 11
  Proje kapsamında sadece fotoğraf veya video formatındaki içerikler kabul edilecektir.
 12. 12
  İçerikler görsel olarak (fotoğraf/video gibi) TikTok, Instagram, Facebook, Threads, X veya YouTube üzerinden paylaşılmalıdır. Özel mesaj yoluyla gönderilen fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır. Fotoğraf/video olmayan Tweetler, Instagram hikayesi, Facebook hikayesi ve TikTok hikayesi olarak yapılan paylaşımlar da başvuru olarak kabul edilmeyecektir.
 13. 13
  Proje kapsamında çekilen içerikte DİMES Smoothie (Karpuzlu, Böğürtlenli, Çilekli, Ananaslı, Mangolu) veya DİMES Milkshake (Çilekli & Beyaz Çikolatalı, Antep Fıstıklı & Beyaz Çikolatalı, Muzlu & Kurabiyeli, Karamelli, Brownie & Çikolatalı) ürünlerinin en az bir tanesinin yer alması zorunludur. Belirtilen ürünlerin olmadığı içerikler onaylanmayacaktır.
 14. 14
  İçerik paylaşılan platformda DİMES Club’ın hesabının takip edilmesi gerekmektedir. ( TikTok, Instagram, Facebook, Threads, X veya YouTube )
 15. 15
  Proje kapsamında paylaşılan içerikte DİMES Club’ın etiketlenmesi gerekmektedir.
 16. 16
  Proje kapsamında paylaşılan içerikte #DİMES333 ve #işbirliği etiketlerinin kullanılması gerekmektedir.
 17. 17
  Üyelik kullanıcı adı ve telefon numarasıyla yapılır ve bu bilgiler değiştirilemez.
 18. 18
  İçerik yükleme adımında, içerik üreticileri ad, soyad, T.C. Kimlik numarası ve doğum tarihi bilgilerini doğru vermelidir. Doğru olmayan bilgiler MERSİS uygulamasından geçemeyeceği için içerik yüklenemez. İçerik yüklerken girilen bu bilgiler değiştirilemez. Onaylanan içerikler için ödeme sayfasında girilen banka bilgileri, önceden girilen ad, soyad, T.C. Kimlik numarası ve doğum tarihi ile uyumlu olmalıdır. Ad, soyad, T.C. Kimlik numarası ve doğum tarihi bilgileri, T.C. Kimlik kartında yer aldığı gibi girilmelidir. Kimlik doğrulanamazsa başvuru geçersiz sayılır.
 19. 19
  Profil sayfasına kişisel bilgiler manuel olarak girilememektedir. Profilin doğrulanması için https://dimesclub.com/iceriklerim sayfasındaki adımlar takip edilmelidir. Bu sayfada kişisel bilgiler doğrulandıktan sonra profil sayfasına otomatik olarak gelecektir. Her kullanıcı kişisel bilgilerini sadece 1 kere doğrulayacaktır ve doğrulanan bu bilgiler daha sonradan değiştirilemeyecektir.
 20. 20
  Her T.C. Kimlik numarasına bir kere ödeme yapılır. İçeriği onaylanan kişilere ödeme yapılabilmesi için, kullanıcının T.C. Kimlik numarası ile eşleşen IBAN numarası bilgisini de sisteme girmesi gerekmektedir. Bilgi girişi yapan kullanıcılar, kendi isimleri ve T.C. Kimlik numaraları ile eşlenen IBAN numarası bilgisini, yanlışsız ve eksiksiz girdiklerini de kabul ve beyan ederler. IBAN bilgisinin eksik, yanlış ya da geçersiz olması veya bankadan kaynaklı bir hata nedeniyle yapılamayan veya hatalı yapılan ödemelerden DİMES sorumlu tutulamaz.
 21. 21
  Onaylanan içerik için adınıza gider pusulası kesilecek ve hesabınıza 333TL geçecektir. Stopaj DİMES tarafından ödenecektir, bu nedenle eğer istisna influencer hesabınız varsa istisna hesabınıza ait olmayan IBAN bilginizi girmenizi öneririz.
 22. 22
  Katılımcılar içeriklerini ve üyeliklerini proje süresi boyunca (13 Kasım - 13 Aralık) silmemelidir.
 23. 23
  Katılımcılar, yükledikleri içeriklerin özgün olduğunu beyan ederler. Özgün olmayan içeriğin yüklendiğinin ispatı durumunda DİMES hukuki süreci başlatma hakkını saklı tutar. Katılımcılar, içerik yükleme sürecinde, ilgili platformun kurallarına uyum sağlamalıdır. DİMES, içeriklerin platformların kurallarına uygunluğu konusunda sorumluluk kabul etmez.
 24. 24
  Farklı markaların ürünleri ve logoları görünen içerikler reddedilecektir.
 25. 25
  Yüklenen içerik rakip ürün, cinsellik, argo, hakaret, siyasi görüş veya sair kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir içerik içeriyorsa kesinlikte değerlendirmeye alınmayacaktır.
 26. 26
  Proje kapsamında üye olan kullanıcıların kendi bilgisayarlarında / telefonlarında tuttukları kişisel bilgilerin güvenliğinden DİMES sorumlu değildir.
 27. 27
  Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak DİMES’i ve grup şirketlerini (Nobel Pazarlama LTD. ŞTİ. ve diğerleri) sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, DİMES’ten veya grup şirketlerinden (Nobel Pazarlama LTD. ŞTİ ve diğerleri) herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul beyan ve taahhüt eder.
 28. 28
  Kişilerin kampanyaya katılmadan önce tüm kampanya katılım şart ve koşullarını okuyup, anlayarak, eksiksiz olarak kabul etmesi ve ancak bu takdirde kampanyaya katılması gerekmekte olup, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaları halinde tüm kampanya şart ve koşulları okunmuş ve bu şartları peşinen kabul ettikleri varsayılır. Proje kapsamında meydana gelebilecek uyuşmazlıklar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Mahkemelerin yetkisi açısından ise İzmir Mahkemeleri yetkili kılınmıştır.
 29. 29
  DİMES ve grup şirketleri (Nobel Pazarlama LTD. ŞTİ ve diğerleri) savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri mücbir sebep durumlarında kampanyayı askıya alma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
 30. 30
  Katılım bütün şartları sağlasa bile son onay DİMES ekibinin inisiyatifindedir.